יול

20

 

שני ספקים מדהימים חברו יחדיו ויצרו הפקה מפוארת להשקת המראות הכי חמים בעולם השיער והאיפור לקיץ 2015.

 

חן אלקבץ מאפרת אופנה וכלות בארץ ובחול, מתמחה באיפור ביוטי.

 

מה היה קונספט מאחורי סט הצילומים?

 

הרעיון היה לצלם את שתי 'דוגמניות העל', חווה מונד ולירז דרור, האחת בלונדינית והשנייה ברונטית. שתיהן מדהימות ביופיין ומשדרות יוקרה ואלגנטיות. המטרה הייתה להתמקד באיפור ושיער נטו, ללא לוקיישנים עמוסים או רקעים צבעוניים. לכן בחרנו כלוקיישן בסטודיו של דביר כחלון. פלטת הצבעים שהדריכה אותנו הייתה בסגנון מונוכרומטי של גווני חום עמוקים, בכדי לתת במה מרכזית למראות האיפור והשיער היוקרתיים.

 

מה הם הטרנדים החמים בעולם האיפור לקיץ 2015?

 

1. הריסים שולטים! המון מסקרה והמון ריסים. זהו טרנד שולט השנה. גם ריסים עליונים וגם ריסים תחתונים מודגשים, וכמובן, תמיד אפשר להוסיף גם ריסים מודבקים. שימוש במספר רב של שכבות של מסקרה ליצירת המראה (ארבע שכבות לפחות).

 

2. מראה מואר בפנים בעזרת טקסטורות מבריקות בגווני פנינה ושנהב הגורמים להדגשת אזורים כמו עצמות הלחי ופנים העין.

 

3. האייליינר חזר אלינו העונה ובגדול. מודגש מתמיד ושחור מתמיד. נראה בהמון תצוגות של 2015.

 

4. מראה של פנים מושלמות – עבודה בשכבות עדינות של טקסטורות שונות ליצירת מראה פנים מושלם שנבנה באופן אמיתי (כאילו מרוטש). מעט הצללות רטובות שעליהן נמשחו אבקות מבריקות להארת הפנים.

 

5. הדגש היה על העיניים המדברות, ופחות על שפתיים מודגשות. מראה flawless בפנים, אך עדיין גלאם הוליוודי וסקסי. השפתיים תחומות בתוחם טבעי ובאודם בגווני ניוד.

 

 

 

לירז אגם, עוסק בשיער מגיל 15. למד ארכיטקטורה ותוך כדי עשה שיער.

 

קונספט מאחורי סט הצילומים?

 

השנה התחלנו מהרצפה – רצינו רצפת פרקט פיש בונד. משהו חדש מבחינת ארט ומבחינת הצילומים, תמיד להמציא את הדבר החדש הבא. הלכנו על דברים נקיים יותר שמייחדים אותנו. שנינו באים מעולם האופנה, מה שאומר, טעם טוב במקביל ליצירתיות.. בחרנו להציג בפוזיציות אחרות, שלא מדגימות רק את האיפור ושיער, באמצעות תאורה אחרת ובזויות שונות שמייצרות אווירה.

 

מאיזו השראה נשאבו התסרוקת שבהפקה?

 

המגמות לא מתאפיינות בתקופות מסוימות. שילבתי טרנד של כתרים יחד עם טרנד של ברברלה. פפיונים במראה הילדותי שגלש, והמראה ה'חצי אסוף חצי פזור', שאם בשנים עברו הלך מאוד שיער אסוף, רוב התסרוקות היו שיער פזור.   כעת חוזרים להפקה פעם שניה בצורה בוגרת, ואפקט החוויה של יום הצילום חולף.   האווירה הייתה סקסית, אך יש משהו יותר מתוחכם, בוגר ואליטיסטי, פחות פופ ומיני. יש מין סוג של אנדרוגיניות.

 

מה הטרנד הלוהט בענף תסרוקות השיער לקיץ 2015?

 

הטרנד הכי גדול העונה זה באמת שיער חצי אסוף חצי פזור, וזהו טרנד שילווה אותנו הלאה!

 

 

קרדיטים:

צילום: דביר כחלון

סגנון: שירן מניה

איפור: חן אלקבץ

שיער: לירז אגם

תכשיטים אקססוריז וקשתות: אפרת קסוטו,, תמי בר לב וארנונים

 

1

0

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25