יונ

13

 

ביקום בו פנטזיות רומנטיות וסיפורי אגדות בוהמיינים נפגשים, גליה להב יוצרת עולם של שמלות כלה. דרך סיפורי האגדות של העבר, גליה שוקעת בחלומות הילדות של אהבה נצחית וקסם בהציגה את הקולקציה החדשה שלה, "חלומות בוהמיינים".

 

זוהי קולקציה מיסטית, נועזת והרפתקנית, כמו גיבורי האגדות מהן ההשראה נשאבת. עם מחוכים פנומנליים, דוגמאות תחרה מורכבות, וחצאיות טולים קסומות – זוהי תרכובת של קלאסיקה ורומנטיקה, אבל מעל הכל זהו משהו חדש לעין.

 

גליה לוקחת אותנו לגבהים שטרם נחקרו כשהיא מציגה לנו חידושי צלליות, טקסטורות, תחרות, ומראה חדש. הקולקציה מורכבת מחמשה עשר שמלות על זמניות עם פיגמנטים צבעוניים לעיצובי כלות. ב"חלומות בוהמיינים", ישנן  גווני קרח כחול, ורד מאובק, שמפנייה ושנהב.

 

גליה משמרת את הדגש המסורתי על קו המותניים, וכאשר הוא משולב עם הצלליות החדשות, נוצר מראה רומנטי מרתק. שכבות ושילובי הבדים יוצרים אשליה של עומק בדוגמאות ובצבעים, המאפשרים לשמלות מראה שהוא יותר חלומי ואסתטי לעין.

 

גליה גם עיצבה קולקציית אביזרים מפוארת מעבודת יד בכדי להדגיש את השמלות – זו גישה חדשה לגמרי לאביזרי כלות. זהו קסם בשילוב לבבי של צבעים ואבנים חצי יקרות, מלבנדר עשיר ועד לירוק ירקן עמוק, כשהאבנים מצופות בזהב טהור.

 

בעת שעיצבה את הקולקציה, גליה בחנה את לב הכלה לעומקו, כדי לבטא את מצב הרוח של ההתאהבות. העיקר הוא לא הבד או השמלה, קולקציה זו מייצגת משהו שמעבר לחומר, היא ביטוי לאהבה דרך אומנות העיצוב.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 89 10 11 12 14 15 16 17