פבר

27

 

די הגיוני להתייחס לפרחים בתור תכשיט, אם מסתכלים על הדרך שבה הם משדרגים כול מראה ומעניקים נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה.

 

כיום, אף כלה כמעט שלא מוותרת לשלב עלי כותרת במראה הנבחר שלה.

 

לטובת המטרה, התכנס צוות ספקים משגע, שכולו מדרום הארץ, ויחד הם יצרו הפקה מלאה בתשומת לב ורגישות.

 

זו תולדה של הבנה שהכלה זקוקה לשלווה נקיה מרעשים ביום החתונה, וזהו הקו המנחה לדיוק שמבטיח לנו תוצאה מרהיבה ואחידה לאורך כול האירוע.

 

ישנם סוגים רבים של פרחים בארץ, אך לא כל הפרחים זמינים לאורך כל השנה. בנוסף, פרחים רבים לא מחזיקים מעמד לאורך זמן ללא מים.

 

לכן, אף שהם מצטלמים יפה, הם אינם פרקטיים ליום החתונה.

 

ההפקה מדגימה מגוון אפשרויות שילוב שונות של הפרחים, כגון: זר לראש, מסרקיה, כתר עדין או שילוב בתוך תסרוקת.

 

מקסים…

 

 

1 3

 

פרח שעווה – פורח בעונת החורף. זהו פרח מומלץ מאוד לכלות החורף בשל עמידותו הרבה ופריחתו העדינה והקסומה. מגיע בגווני ורוד בהיר ולבן. לעיתים מוסיפים לשעווה נצנצים קטנים. פרח השעווה מושלם לשזירה עדינה וטבעית.

 

 

4 5

 

ליזיאנטוס– קיים לאורך כל השנה ומגיע במגוון של צבעים וגוונים. ניתן למצוא אותו בשילובי צבעים כמו ורוד עם לבן או בצבעים חלקים. ישנם זנים שונים של ליזאנטוס וכך ניתן להשיג פרחים עם עלי כותרת רבים או מעטים, ותפרחת קטנה או גדולה. זהו פרח יחסית זול שמקנה תחושה של ורד עשיר והוא עמיד מאוד לשזירת קישוטי פרחים.

 

 

6 7

 

גיבסנית – הגיסנית היא פרח עדין שמתאים לליווי פרחים אחרים או לשזירה בפני עצמו. בעבר הגיבסנית היתה ידועה כפרח הליווי של הוורד האדום הקלאסי. בשנים האחרונות היא זוכה לפופולריות רבה עם כניסת טרנדים כפריים לעולם העיצוב והחתונות.

בקישוט זה היא מלווה פרח ציפורן בעל פרחים עדינים וקטנים (ידוע בשם ציפון פרפר/ג'יפסי/ברבטוס) את הציפורן ניתן להשיג כמעט לאורך כל השנה על צורותיה השונות.

 

 

8 9 10

 

אקליפטוס – ירק נפוץ וצבעו ירוק בהיר שמשתלב נהדר גם עם צבעי פסטל ומוסיף נופך טבעי וכפרי.

לימוניום ורוד – עלווה נהדרת ועדינה. מצויינת לשזירת קישוטי פרחים. ניתן להשיג לאורך כל השנה בגווני ורוד וסגול.

גיבסנית – הגיבסנית היא פרח עדין שמתאים לליווי פרחים אחרים או לשזירה בפני עצמו. בעבר הגיבסנית היתה ידועה כפרח הליווי של הוורד האדום הקלאסי. בשנים האחרונות היא זוכה לפופולריות רבה עם כניסת טרנדים כפריים לעולם העיצוב והחתונות.

אכילאה ורודה – פרח חורפי שניתן למצוא במגוון צבעים וגוונים.

פרח שעווה – פורח בעונת החורף. זהו פרח מומלץ מאוד לכלות החורף בשל עמידותו הרבה ופריחתו העדינה והקסומה. מגיע בגווני ורוד בהיר ולבן. לעיתים מוסיפים לשעווה נצנצים קטנים. פרח השעווה מושלם לשזירה עדינה וטבעית.

 

 

11

 

 

 

קרדיטים:

צילום: We Are Red

שזירת פרחים: Fun Flower

איפור ושיער: Niva Viola

דוגמנית: מסטאווט וולדו