אפר

01

 

אם עדין לא זכיתן להכיר את הטרנד החם הזה שמזדחל וכובש את ליבן של הכלות אז אתן מפסידות ספין מודרני,

 

ייחודי ואחר שישמש לסגירת סטיילינג מושלם למראה שלכן ביום החתונה.

 

שרשרת כתפיים היא בעצם שרשרת ארגונומית שיש בה תנועה. השרשרת אינה נופלת מהכתפיים, גם אם רוקדים וזזים איתה, כי יש משקל שווה משני צידיה. היא עוצבה במיוחד כך כדי שתתאים לכל רוחב כתפיים ומבנה גוף.

 

"הייתה לי פנטזיה ליצור תכשיט שמשתלב עם שמלת סטרפלס, בסגנון שנות העשרים. וינטג'י, אבל עדיין מעודכן, סקסי, עם תנועה ומראה של תכשיט-בגד על הגוף. תכשיט שבעצם עושה את המראה תקופתי, אך עדיין מקורי ומעודכן, עכשווי", מספרת אפרת דוידסון, מעצבת מקורית לתכשיטים ואביזרי כלה בעבודת יד ואחראית על הטרנד הזה בארץ.

 

את חלקי התכשיטים והמתכות משבצת אפרת בעצמה. גם הפנינים והקריסטלים, מהם כל תכשיט מורכב, עשויים עבודת יד מוקפדת, 'אחד-אחד', בשיטת כיפוף מיוחדת.

 

זהו פריט הלבוש שהכי מאפיין את עבודותיה של אפרת. יש בו אלמנט רומנטי, וינטג'י, סקסי וזוהר שהופך את המראה של העונדת אותו, לעוצר נשימה!

 

לאפרת קו ייחודי וקולקציות קטנות מיוחדות בסגנון וינטג'. ההשראה של אפרת מגיעה בעיקר משנות העשרים הרומנטיות, ועד לשנות החמישים. ממוסיקת הג'אז של שנות הארבעים, מסרטי 'הפילם נואר' הישנים, והם הנותנים את הטון בסגנון הניחוח – הוינטג'י הזוהר לתכשיטים שהיא מעצבת.

 

מה יש לומר, ווואאווווווו…

 

 

1-IMG_0399 1-IMG_0411 1-IMG_0500-001 il_fullxfull.317264998

6 IMG_0721f2 mylittlebride_001

1-IMG_0386-001

 

 

 

ניתן השיג את התכשיטיים של אפרת דוידסון : www.jillyan.co.il