ינו

04

 

 

 

קולקציית 2014 , שהושקה מבית היוצר של המעצבת Berta, עוצרת נשימה ומרהיבה ביופייה. כל דגם טומן בחובו סיפור משלו ומצאתי את עצמי יוצאת למסע של שעות בין כל הפרטים הקטנים.

 

קולקציית 2014 של ברטה שואבת השראה ממקומות שונים ומגוונים: מקולנוע, תיאטרון והיסטוריה של מערב אירופה במאות ה- 15 וה-16.

 

הקולקציה החדשה מתאפיינת בסגנון אירופאי המשתייך אל המאות ה-15 וה-16, תמצאו בה גם מוטיבים מהוליווד הישנה, משנות ה-20 ומשנות ה-50. היא משלבת מגוון רחב של השראה ותפיסה, ככל כנראה יותר מתמיד.

 

בפרשנותה של ברטה, תמצאו הקבלה לאותם ימים, בשימוש בבדים מורכבים, בשרוולים ארוכים ובשובלים ארוכים ודרמטיים. לא תוכלו להישאר אדישות לחושניות שהשמלות של Berta מביאות עמן: מחשופים שופעים רבים, גב פתוח וגזרות מחמיאות.

 

קולקציה זו היא חגיגה אמתית של נשיות.

 

זו משימה קלה לזהות את טביעות אצבעותיה של ברטה בכל עיצוב ועיצוב: הגזרה, הבדים וכמובן התפירה, כולם באיכות הגבוהה ביותר, וייחודיים מאוד.

 

כל האמור מצא את דרכו לקולקציה חלוצית. כזו שהיא גם רומנטית, סקסית ומעודנת, והכל באותו הזמן. השימוש בפנינים ותחרה ייחודית מעניק לקולקציה מראה וינטג' מיוחד.

 

המיקום הקסום של סט הצילומים הזה לא נבחר באופן אקראי. הקולקציה, שצולמה בוילה עתיקה מהמאה ה-16 בצפון איטליה, קיבלה השראה רבה מהשימוש המקורי של המקום – מערב אירופה של המאות ה- 15 וה- 16.

 

 

יצירה של מופת!

  

 

למי שרוצה עוד, הסרטון מסט הצילומים:

 

 

 

 

Images taken from bertafashion.com