רגע לפני שמתחתנות: איך תארגנו מסיבת רווקות בלתי נשכחת?

החברה הכי טובה או אחותך מתחתנות והגיע הזמן לארגן את מסיבת הרווקות? ובכן, הגעתן בדיוק למקום הנכון. כחברות או בנות משפחה טובות ומרגשות שרוצות להעניק מעצמן, במדריך הבא תוכלו למצוא את כל המידע לגבי ארגון של מסיבת רווקות בלתי נשכחת מא' ועד ת'. כיצד תוכל ולארגן את המסיבה המושלמת? אנחנו כאן עם כל הדגשים.

בר אקטיבי

אחד האלמנטים החשובים ביותר בתהליך של ארגון מסיבת רווקות כולל כמובן את ההיבט הקולינרי, אך חשוב לא פחות גם ההיבט האלכוהולי. אף מסיבה איננה שלמה בלי בר אטרקטיבי אשר פתוח לרשות הכלה לעתיד והחברות ואותו גם אפשר למתג בהתאם לקונספט המסיבה, כמו למשל מסיבת דיסקו או מסיבה בסגנון הוואי. על כן, כדאי לבדוק משלוחי אלכוהול אשר אני כולכן את היכולת לבצע הזמנה של אלכוהול איכותי מבלי לצאת מהבית ובלחיצת כפתור, כל זאת בהתאם למסגרת התקציב של המסיבה. רצוי לבצע את ההזמנה שלה אלכוהול בפרק זמן של לפחות שבועיים לפני המסיבה, ובכך לסגור את הפינה אשר תאפשר גם  גם לכלה וגם לחברות להשתחרר ולהרים לחיים, רגע לפני היום החשוב ביותר בחיים.

עיצוב המסיבה

הקונספט של מסיבת הרווקות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בתהליך הארגון וההפקה. כאן תוכלו למצוא רעיונות לעיצוב מיוחד אשר יכול להתאים באופן מושלם למסיבת רווקות באוויר הפתוח או בתוך מקום סגור, כאשר רצוי גם לשוטט ברשתות החברתיות ולשאוב רעיונות שאותם תוכלו ליישם לטובת עיצוב אשר תואם את הקונספט הנבחר. שימו לב כי שמירה על מסגרת התקציב היא קריטית בנושא הזה ועל כן עבודה עם טבלת אקסל יכולה לסייע לכם להרכיב מצד אחד עיצוב מרשים שגם מצטלם נהדר לרשתות החברתיות, לצד אמירה אישית התואמת את האופי של הכלה לעתיד.

חלוקת סמכויות

לאחר שגיבש כאן את הרשימה של הבנות אשר מוזמנות לאירוע ביחד עם כלת השמחה, השלב הבא הוא לחלק סמכויות שיאפשרו לכם להתמקד כל אחת בתפקידה. אחת לדוגמא יכולה להיות אחראית על נשנושים בריאים, השנייה לעיצוב הזמנות ל משתתפות ואילו אחרת יכולה להיות אחראית על המשחקים שיעבירו לכם את הזמן בזמן המסיבה. ככל שיותר משתתפות תיקחו חלק, תוכלו להפחית מכם את הלחץ של הארגון הוא לנהל את האירוע ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

בחירת אטרקציה מרכזית

בעידן שבו כל מסיבת רוק אותו לרשת החברתית, אין ספק כי הזמנה של אטרקציה מרכזית מהווה הזדמנות מצוינת גם לגבש בין הבנות אבל גם להוביל ליצירה של אלמנט מפתיע שגם יכול במקרים לא מעטים לשבור את הרשת. באתרים מתמחים ניתן למצוא שפע של אטרקציות לבחירה – החל מהזמנה של רקדנית בטן ועד אסטרולוג שמגיע לאירוע. רצוי לסגור את האטרקציה המרכזית בהקדם, כחלק מיצירה של מענה המאפשר לכן ליצור חגיגה בלתי נשכחת ומרגשת בעבור המשתתפות.

מיתוג המסיבה

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנד שבמסגרתו כל מסיבה עוברת תהליך של מיתוג אשר נועד להפוך אותה ל מיוחדת ואפילו נוצצת. מיתוג יכול להתבצע הן באמצעות רכישה למשל של בלונים עם השם של הכלה לעתיד, פליסמנט וחובק לכוס עם שם הכלה ועוד. מדובר בעולם מרתק שרק הולך ומתפתח, אולם רצוי לשמור על קו אחיד מבחינת המיתוג כך שמצד אחד הוא לא יהיה עמוס יתר על המידה, אולם מהצד השני מאפשר לייצג את הטעם האישי של הכלה לעתיד ואת האופי שלה. השראות אפשר למצוא גם ברשתות החברתיות וגם אצל חברות שכבר קיימו מסיבת רווקות, ויכולות לסייע לכם להרכיב את המיתוג המושלם לאירוע.

לסיכום

הטיפים אותם הצגנו לכם כאן מהווים דרך מצוינת לטובת ארגון מוצלח של מסיבת רווקות בלתי נשכחת. תכנון מדויק הוא הבסיס להצלחה, ולכן רצוי להקים מראש טבלת אקסל וכן לקבוע את לוחות הזמנים אל מול הספקים, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר למסיבת רווקות מרגשת מהנה ובעלת ערך מוסף, כך ששום משימה לא נשארת לדקה ה-90 וכל מה שנותר לעשות הוא לשמוח ביחד, רגע לפני החופה.

נגישות