תוציאו את העטיפות הוורודות: 5 מתנות שכל ילדה תרצה לקבל ליום ההולדת שלה

בשעה טובה הילדה חוגגת את יום ההולדת וכעת הגיע הזמן לבצע בעבורה רכישה של מתנה. במקום למצוא את עצמכם משוטטים ברשת או בחנויות, בחרנו להציג בסקירה הזו את המתנות הכי שוות בהתאם לגיל של הילדה. רגע לפני שאתם משקיעים כסף ברכישה של מתנה שאותה ניתן לעטוף באריזה ורודה, להלן חמש מתנות שכל ילדה תשמח לקבל.

מתנה לגיל 9 – ערכת יצירה

המעבר בין גיל הילדות לגיל הנעורים מתבצע לרוב בסביבות גיל 9. מדובר בגיל קריטי לפיתוח של מיומנות רבות, כאשר יום ההולדת מהווה הזדמנות מצוינת לספק לילדה ערכת יצירה המאפשרת גם להביע את הפן הזה אבל גם ליצור תוצרים יפהפיים, כל זאת באמצעות הזמנה באתר תחביבן המציע ערכות יצירה בעלות כספית נוחה ועם משלוח עד הבית. בנוסף, תוכלו למצוא באתר תחביבן רעיונות למתנה לילדה בת 9, כאשר היתרון של האתר נובע גם בשל ערכות יצירה רבות ומגוונות לצד מגוון רחב של מתנות נוספות שיכולות להתאים באופן מושלם לקראת חגיגות יום ההולדת.

מתנה לגיל 10 – כיסוי לאייפון

בדרך כלל ילדות בגיל 10 כבר מחזיקות במכשיר נייד. בשביל לשדרג בעבורן את החוויה של מכשיר נייד ראשון, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של כיסוי לאייפון עם חריטה של שם הילדה, כל זאת מתוך מטרה ליצור נופך אישי וגם מאוד טרנדי המכתב עם הטעם האישי שלה.

מתנה לגיל 12 – טאי דאי

אחד מהטרנדים החמים בעולם המתנות והפנאי בפרט כולל ערכת טאי דאי בסגנון DIY. מדובר במשחק מהנה מאוד שהילדה תשמח לקבל בשביל לשחק ביחד עם החברות שלה, כאשר הערכה מורכבת משישה עד 12 צבעים שונים לצד בדים שעליהם ניתן לצבוע, כל זאת מתוך מטרה ליצור אלמנט יצירתי שיכול להפוך גם לתחביב של ממש, כפי שניתן להתרשם במדריך הזה אשר מציג את כל השלבים בדרך למוצר מוגמר. מדובר באחת מהמתנות המבוקשות ביותר לילדות, ועל כן הזמנה של ערכה זו בעלות כספית אטרקטיבית תאפשר לכם להעניק לילדה מתנה מושלמת ומאוד טרנדית.

 

 

מתנה לגיל 14 – ספר

בשביל לעודד קריאה אבל גם ליצור בעבור הילדה זמן איכות עם עצמה, אפשר ואף רצוי לבצע הזמנה של ספר לבחירתה. ברשתות הספרים ניתן למצוא עשרות אם לא מאות ספרים שיכולים להתאים לטווח הגילאים הזה, כאשר רצוי לבחור בספר עם ערך מוסף משמעותי, בייחוד על רקע היכולת להעשיר את הידע ובכך גם לעודד קריאה מגיל צעיר. שימו לב כי באמצעות הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות של חובבי קריאה ניתן לקבל המלצות מעולות על ספרים שיכולים להתאים לילדות בגיל הזה או אפילו קטנות יותר, כחלק מקבלת החלטות רגע לפני ביצוע הרכישה.

מתנה לגיל 16 – טאבלט

בעידן שבו הטכנולוגיה שולטת ואין ילדה שלא משתמשת במחשב, אפשר ואף רצוי לכבוד חגיגות יום ההולדת לבצע רכישה של טאבלט. אם בעבר המחירים של טאבלטים היו גבוהים למדי, כיום באמצעות השוואת מחירים אפשר להוביל להשקעה כספית משתלמת בדמות טאבלט שישמש את הילדה גם לצפייה בסרטים ובסדרות אבל גם לטובת למידה. לפני שאתם מבצעים את הרכישה מומלץ לבצע השוואת מחירים וכן לקבל המלצות, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של מערך אשר מאפשר לכם להשקיע את הכסף ולהעניק לילדה מתנה יוקרתית.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להעניק לילדה מתנה בלתי נשכחת לכבוד חגיגות יום ההולדת. אם מדובר בילדות גדולות, אפשר ואף רצוי להתייעץ איתן לגבי מתנה שישמחו לקבל, כל זאת מתוך מטרה להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה ובהתאם לכך גם להוביל ליצירה של חוויה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד.

נגישות