מכינים עוגה DIY: ארבעה טיפים לעיצוב עוגת יום הולדת

אם עד לפני מספר שנים נהוג היה לבצע רכישה של עוגת יום הולדת מושקעת דרך מאפייה, כיום ניתן להבחין בשינוי משמעותי שמגיע לידי ביטוי במגוון עצום של טכניקות בסגנון DIY המאפשרות לכל אחת ואחד ליצור עוגה מרשימה ואפילו טעימה, במינימום מאמץ ועם מראה שנראה כאילו נלקח ממגזין אפייה נחשב. אם גם אתם מתכננים כעת את יום ההולדת ורוצים לאפות בעצמכם עוגה מרשימה, להלן חמישה טיפים שאותם תוכלו  ליישם כבר עכשיו, כל זאת לטובת יצירה של עוגה טעימה אבל גם מרשימה. מוכנים? בואו נתחיל!

שילוב של קישוטים

על מנת לשדרג את העוגה לא צריך להכין בעצמכם את הקישוט אלא אפשר לרכוש אותם מוכנים.  למעשה, דרך הזמנה של מבחר רחב של קישוטי עוגות באתר של חברת פינוקים תוכלו לשדרג בקלות את העוגה ואף להוביל ליצירה של ערך מוסף בדמות של קישוט המתכתב עם חגיגת יום ההולדת, כמו למשל טופר בלונים, שלט יום הולדת שמח עם גליטר בזהב לצד קישוט בצורה של מספר המציין את חגיגות יום ההולדת. העלות הכספית הנוחה לצד האפשרות לקבל את הקישוטים הללו במשלוח מהיר עד הבית תהפוך את תהליך האפייה לקל, מהיר ובעל אפקט יפהפייה המתבצע על רקע שימוש בקישוטים כמו אלו.

זילוף באמצעות קרם

בשביל לשדרג את העוגה אפשר ואף רצוי להשתמש בשקית זילוף לטובת יצירה של אלמנטים כמו למשל גבעות של קרם, כאשר אם מדובר בפעם הראשונה שלכם מומלץ לקרוא את הסקירה הבאה אשר מציגה צעד אחר צעד כיצד לשדרג את העוגה שלכם ולהפוך אותה לחגיגה גם לעיניים אבל גם מבחינת הטעם, באמצעות שכבות של קרם. טכניקה זו היא טכניקה מוכרת בעולם ה DIY אבל אם אתם עושים את זה בפעם הראשונה, רצוי לבצע מספר ניסיונות קודם, מתוך מטרה להשתכלל ובהתאם לכך להוביל לאפייה מוצלחת.

 

 

קישוט באמצעות סוכריות

סוכריות מהוות דרך מעולה להקפיץ את המראה של העוגה ואף ליצור צבעוניות מנצחת. כל מה שצריך לעשות הוא לפזר את הסוכריות על גבי העוגה ואף לתת גם לילדים לקחת בזה חלק, כחלק מפעילות משפחתית מהנה. ביוטיוב תוכלו לאתר בקלות מתכונים אשר מציגים כיצד להכין קישוטים בקלות, כחלק מיצירה של עוגה מרשימה בטכניקה של DIY.

קצפת ביתית

קצפת ביתית תקפיץ את הנראות וגם את הטעם של העוגה. אין מדובר במתכון מסובך שגם לא דורש ציוד בטכנולוגיה מתקדמת, כאשר רצוי להכין את הקצפת מראש ולשלב אותה בעוגה לא רק כציפוי אלא גם בין שכבות. בשביל להפוך את הקצפת לחגיגה של ממש גם לעיניים, אפשר ואף רצוי להשתמש בצבעי מאכל לטובת צביעה של הקצפת ובהתאם לכך יצירה של מראה יפהפייה וגם טעים מאוד. שימו  לב כי אופים מקצועיים נוטים לשמור על הקצפת במקרר לטובת התייצבות, ועל כן עקבו אחר ההוראות מתוך מטרה להוביל ליצירה של קצפת איכותית.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, גם אתם תוכלו לאפות ולקשט את עוגת יום ההולדת באופן קל ואפילו פשוט. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין את הפרודוקטים דרך חברה מקצועית כמו למשל פינוקים וכן לצפות בסרטונים בפלפורמות כמו יוטיוב, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לתוצר מוגמר יפהפייה שגם יגרוף מחמאות אבל גם יעלה לכם את הביטחון בכל מה שקשור בביטחון באפייה. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן לממש את הפן היצירתי שלכם לקראת חגיגות יום ההולדת.

נגישות