מכורים לחתונמי: שני יוסיפון כובשת את "חתונה ממבט ראשון"

חתונה ממבט ראשון היא תוכנית ריאליטי מצליחה בישראל המשודרת בקשת 12, וכרגע משודרת העונה הרביעית שלה. בתוכנית משדכים בין זוגות פוטנציאליים, ועד ערב החתונה הם לא ייפגשו או ייצרו קשר כלשהו בכלל. למעשה, הם לא יודעים כמעט דבר על בן/בת הזוג המיועד/ת להם. ההתאמה ביניהם נעשית עפ"י פרמטרים שונים, החל ממבנה אישיות ואופי ועד לריח גוף, ע"י צוות המומחים של התוכנית, שכולל גם פסיכולוגיים קליניים.

הזוג נפגש לראשונה בערב החתונה שהתוכנית ארגנה להם בחיק המשפחות. לאחר האירוע, הם יוצאים ביחד לירח דבש ביעד מרהיב, ולאחר מכן הם עוברים לגור ביחד ולמעשה לקיים חיים משותפים כזוג נשוי. התוכנית מתעדת את התהליך שהם עוברים ביחד לאחר החתונה וכן לחוד, לפני שהחתונה מתקיימת. תהליך זה מלווה לרוב ברגשות עזים ומעורבים של המשתתפים בתוכנית, והם משתפים את הקהל בהם. בתום 42 ימי זוגיות, מחליטים הזוג אם הם נשארים יחדיו או נפרדים.

מדובר באחת תוכניות הריאליטי הנצפות בישראל. אנשים רבים, מכל הגילים אוהבים לצפות בה, הן לבד והן בחיק המשפחה או החברים. מדי שבוע מתפרסמות כתבות על הזוג באתרים השונים ובקבוצות הפייסבוק. לרוב הזוגות מצליחים לעורר עניין בקרב הציבור, ונכתבות עליהם כתבות גם לאחר שמסתיימת התוכנית. פעמים רבות האתרים מסקרים אותם גם אם הם התחילו זוגיות חדשה בחייהם לאחר התוכנית.

מכורים לחתונמי: שני יוסיפון כובשת את "חתונה ממבט ראשון"

שני יוסיפון היא משתתפת בולטת בתוכנית חתונה ממבט ראשון (המכונה גם "חתונימי"). שני, בעלת חברה לפיתוח עסקי לחברות הייטק המתגוררת בתל אביב, מחפשת בחייה אהבה אמיתית ובלתי מתפשרת. חשוב לה בית אוהב וחם שבו תגדל את ילדיה.

בתוכנית שודך לשני בחור בשם דני זיסקינד. דני הוא תושב תל אביב ושותף בחברה המתמחה בפרסום באינטרנט. בזוגיות חשוב לו חברות ופירגון, הערכה והבנה, והוא לא מתפשר על כך. את חיי המשפחה שלו הוא מדמיין רווים בתחושת נינוחות והרמוניה.

נראה כי הזיווג של השניים הוא מהמעניינים והמאתגרים בעונה הנוכחית של חתונה ממבט ראשון. לא נעשה לכם יותר מדי ספוילרים, ורק נגיד שכמו בכל זוגיות, הם חווים עליות ומורדות בקשר שלהם ומתמודדים עם אתגרי הקשר הלא שגרתי שנרקם ביניהם. אנו ממליצים לכם לעקוב אחרי השניים, וליהנות בין היתר גם מהאופי הסוחף והכובש של המתמודדת שני. תוכלו לזכות להצצה מעניין לחיי הזוגיות של השניים, ואנו מקווים שאפילו תוכלו להחכים מכך. נאחל לזוג בהצלחה. תיהנו!

נגישות