לא רק בחו”ל: כובעים לאירועים בגוונים של החורף

בחירת הופעה לאירוע היא משימה מהנה אך מורכבת לחלק מהאנשים. בבחירת הבגד לאירוע מתחשבים במגוון פרמטרים, כגון סוג האירוע (חתונה, יום הולדת, וכו'), מקום האירוע (אולם, גן אירועים, חצר) וכן גם בעונה. אם אתם רוצים להעשיר את ההופעה שלכם באירוע חורף ולהפוך אותה לבלתי נשכחת, כדאי שתוסיפו לה גם כובע. כאן ריכזנו עבורכם מספר טיפים בבחירת כובע לאירוע.

הצבע והמרקם

בעונת החורף נהוג ללבוש צבעים כהים ועמוקים. כך למשל הצבעים שחור, אפור כהה/בהיר, חום, בורדו, אדום, ירוק כהה, חאקי וכחול, הם המומלצים והנפוצים בחורף. בחרו את הצבע של הכובע שלכם בהתאם לבגד שאותו תבחרו. למשל אם תלבשו בגדים שחורים או אפורים, כדאי לשלב כובע בצבע מפתיע, כמו אדום או בורדו. אפשר להתאים את צבע הכובע לנעליים או לתיק.

בנוגע למרקם של הכובע, כדאי לבחור אותו בהתאם לבגד שאותו תבחרו או לסוג האירוע. לאירועים לא רשמיים ובהיקף מצומצם אפשר להסתפק בכובע שעשוי מבד כלשהו. באירועים חשובים ורשמיים יותר, אפשר לבחור כובע במרקם זמש, שבדרך כלל נראה אלגנטי ויוקרתי יותר.

דגם

בהתאם לאירוע תבחרו את סוג הכובע שאותו אתם רוצים לחבוש. לאירועים מצומצמים שאליהם נדרשת פחות רשמיות או חגיגיות, תוכלו לבחור בכובע בדגם פשוט ויומיומי יחסית, כמו כובע גרב אופנתי. לאירועים רשמיים וחגיגיים יותר, תוכלו לבחור בכובע בעל מראה יוקרתי, כמו כובע בדגם ברט.

לא רק בחו”ל: כובעים לאירועים בגוונים של החורף

נוחות

כמו בכל פריט לבוש אחר, חשוב שיהיה לנו נוח ונעים בכובע שלנו. בבחירת הכובע לאירוע ודאו כי הוא יושב עליכם טוב, שהוא לא לוחץ לכם ושהוא נוח. כמו כן, חשוב שהוא לא יהיה גדול מדי למידות של הראש שלכם, ואז תיאלצו לסדר אותו מספר פעמים באירוע. ודאו לפני שהכובע לא חם מדי, עניין זה חשוב במיוחד כאשר האירוע מתקיים במקום סגור ומחומם.

לסיכום

למרות שבחו"ל אופנת הכובעים ענפה וחבישת כובעים באירועים ואף ביומיום היא נפוצה ונהוגה, גם בחורף הישראלי אפשר ליהנות מכובע יפה ומרשים, ובמיוחד באירועים. בהצלחה!

נגישות