חכם משכנתאות מלווים אתכם אל החופה ברגע המרגש של החיים: איך לוקחים הלוואה לאירוע חתונה?

בשעה טובה אתם עתידים להתחתן בקרוב, וכמו כל זוג צעיר מתחילים לתכנן את הרגע המאושר ביותר בחיים יחד עם זאת, בשנים האחרונות המודעות לגבי העלויות של החתונה עלו באופן משמעותי, וזאת בשל זינוק במחירים אשר מובילים זוגות צעירים ל שוקת שבורה אל מול מחירים שרק הולכים ומה אמירים בכל מה שקשור בארגון החתונה – החל מאולם ועד לספקים. הסקירה הזו נציג לכם את כל מה שצריך לדעת לגבי קבלת הלוואה.

מתחתנים בקרוב? להלן כל העלויות שמצפות לכם

תכנון חתונה הוא מאתגר בעבור כל זוג אני מדובר בחתונה קטנה ובין אם מדובר בחתונה גדולה צריך לקחת בחשבון כי העלויות של הפקת חתונה עלו באופן משמעותי, ועדות לכך ניתן למצוא בפניה הולכת וגוברת לחברות מקצועיות אשר מספקות ליווי כלכלי לטובת מתן הלוואה, כמו למשל חכם משכנתאות. מדוע? ובכן, נכון לשנת 2022 המחיר הממוצע של חתונה עומד על כ-120,000 ₪ בעבור  חתונה קטנה של 400 אורחים ולמחירים שיכול להגיע גם ל 250,000 וצפונה, בעבור חתונה גדולה בהשתתפות של למעלה מ-650 אורחים. אם ניכנס יותר לעומק לגבי המספרים, צריך לקחת בחשבון אם מחירי המנות באולמות אשר נעים בין 150- 300 ש"ח בעבור חתונה אשר נערכת בזמן תקופת החורף,  ואילו במידה ואתם בוחרים להתחתן בקיץ, תידרשו לשלם בין 200- 600 ₪  בעבור מנה. עלויות נוספות אותן צריך לקחת בחשבון הן הגברה ותאורה אשר המחיר שלהם נע בין 5,000-10,000 ₪, עיצוב אולם בעלות של בין 1,500-13,000 ₪, אלכוהול בעלות של בין 2,500-4,000 ₪. נוסף לכך, צריך לקחת בחשבון גם את הצלמים שגובים בין 5,000-15,000 ₪, צלם מגנטים בין 500-1,300 ₪.

התנהלות כספית נבונה לקראת החתונה

על מנת שתוכלו להפיק את אירוע החלומות בהתאם למסגרת התקציב, אפשר ואף רצוי לבחון את האפשרות של מתן הלוואה. חברת חכם משכנתאות פועלת מזה כשמונה שנים ומלווה לקוחות מול כל הבנקים בישראל. היתרון של החברה נובע בשל היכולת לקבל ליווי צמוד אשר נועד להוביל ליצירה של מענה שבמסגרתו תוכלו לקבל הלוואה בהתאם לצרכים האישיים שלכם, כאשר השירות עצמו מתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום.

 

 

החלטות נבונות בנוגע ללקיחה של הלוואה

כמי שמבינים את הצרכים של הלקוחות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מדויק אשר מאפשר לכם כזוג צעיר לתכנן את החתונה בהתאם למסגרת התקציב, ועם הלוואה אשר מותאמת למידות שלכם, בהתאם לקבלת החלטות המתבצעת באמצעות צוות מקצועי אשר מלווה אתכם לכל אורך הדרך, כפי שסביר עידו עוז, מנכ"ל ומייסד אשר מציין כי בעבור זוגות ללא גב כלכלי או זוגות אשר רוצים להימנע מהוצאה כספית כבדה של ההון העצמי, כמו גם של בני המשפחה, האפשרות של קבלת הלוואה היא אופציה מעולה.

יצירת תקציב בעבור הפקת חתונה מושלמת – באמצעות הלוואה

על מנת להגשים את החלום  ולהוביל ליצירה של אירוע חלומי, אין ספק כי בבנייה של תקציב צריך לקחת בחשבון לא מעט אלמנטים, החל מתשלום בעבור ספקים ועד בחינה של מלונות התארגנות לכלה. על כן, ליווי פיננסי לטובת קבלת החלטה אודות גובה ההלוואה תעניק לכם את היכולת לבנות תקציב המותאם לדרישות שלכם, ולמסגרת התקציב בעבור הוצאות החתונה.

לסיכום

בעבור זוגות צעירים, הוצאות של חתונה עשויים להגיע לסכומי כסף גבוהים שבהם הם מתקשים לעמוד. על כן, אפשרות לקבלת הלוואה בתנאים נוחים דרך ליווי המתבצע על ידי חברת חכם משכנתאות מהווה הזדמנות מצוינת להיצמד למסגרת התקציב, ולהוביל להפקה מרגשת, ללא חשש מפני פגיעה כלכלית משמעותית.

נגישות