צילום תינוקות: הדרך שלכם לזכור את הרגעים המיוחדים של החיים

אחד הטרנדים החמים בעולם הצילום הוא ללא ספק צילומי תינוקות. אם עד לפני מספר שנים צילומי תינוקות היו שמורים בעיקר למשפחות עם כיס עמוק כמו משפחות מלוכה, כיום ניתן לראות כיצד יותר ויותר הורים בוחרים להנציח ולזכור את הרגעים הכי מיוחדים של החיים באמצעות סדרת צילומים של התינוק כמו גם בני המשפחה, בסטודיו מקצועי ועם שימת דגש על אלמנטים אומנותיים שיהפכו את יום הצילום שלכם לבלתי נשכח. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לאגד את בני המשפחה וליצור ביחד חוויה משותפת אותה ניתן יהיה להציג לראווה ברשתות החברתיות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו.

מה חשוב לדעת אודות צילום תינוקות?

בשונה מצילומי משפחה רגילים, צילום של תינוקות מתבצע על ידי צלמים מקצועיים אשר יודעים כיצד למקסם את הפוזיציות של תינוקות בשלבים הראשונים לחייהם, כל זאת מתוך מטרה ליצור אלמנט אומנותי אך גם כזה שמדגיש את שלבי ההתפתחות המרגשים. כדאי ללכת על צילום תינוקות מאחר ומדובר בהזדמנות שאולי לא תחזור, בייחוד לאור העובדה כי כאשר ילדים גדלים הם פחות משתפים פעולה עם צילומים מהסוג הזה, נוסף לכך כי תינוקות עד גיל שלושה חודשים ישנים ברוב הזמן ולכן היכולת ללכוד את הניואנסים הקטנים היא זו שהופכת את הצילום לרגע מיוחד. בנוסף, במקום למצוא את עצמכם עם עשרות אם לא מאות תמונות במכשיר הנייד, כעת ניתן לקבל צילומים מקצועיים אותם גם עורכים הצלמים ומאגדים לכדי אלבום מודפס שבו תוכלו להשתמש בשביל להיזכר ברגעים הכי מיוחדים של החיים כמו גם להציג לראווה את המצטרף החדש למשפחה. סדר היום העמוס של משפחה צעירה גורם לא פעם לתחושה של תסכול ושחיקה ועל כן יום צילום המתבצע בתוך סטודיו מקצועי לצילום מהווה יכולת אמיתית ליצור גיבוש, אינטימיות ויציאה מהשגרה השוחקת לטובת צילומים המתבצעים ביחד עם התינוק.

דגשים חשובים ליום צילום עם התינוק

ראשית, חשוב לבחור בסטודיו מקצועי אשר מתמחה בצילומי תינוקות וניו בורן, מאחר וסטודיו בעל התמחות ידע לספק לכם את המעטפת המקצועית עוד לפני תחילת הצילומים ועם בחירת קונספט הצילום. שימו לב כי כיום כל סטודיו לצילום שמכבד את עצמו מחזיק באתר שבו ניתן להתרשם מתמונות של צילומי משפחות ותינוקות, כל זאת כחלק מהבנה כי חלק מהותי מלקיחת החלטות בנוגע לסטודיו כולל כמובן את איכות הצילום כמו גם את קונספט הצילום. תיאום של פגישת ייעוץ עם הצלם וכן הבנה כי מדובר בצילומים שצריכים להתבצע בפרק זמן קצר יחסית אבל עם אפקט גדול היא זו שתאפשר לכם לקבל החלטה נבונה לגבי סטודיו שיעניק לכם חוויה בלתי נשכחת בדמות צילומים משפחתיים של התינוק ושל בני המשפחה ביחד, לטובת אלבום משפחתי מרגש המנציח את הרגעים הראשונים של התינוק שלכם.

צילום תינוקות: הדרך שלכם לזכור את הרגעים המיוחדים של החיים

התארגנות לקראת יום צילומים

מאחר וכאמור תינוקות ישנים המון וערים מעט מאוד שעות, אפשר לנצל את הגמישות שלהם לטובת יצירת צילומים אומנותיים שיצאו ממש כמו במגזין עם אלמנטים דקורטיביים הכוללים פרחים, סלסלות וכן בובות שאותן ניתן לפזר על הסט ובכך ליצור תמונות מיוחדות שהולמות את הגיל הצעיר של התינוק. לפני יום הצילום, הכינו מראש את הבגדים של התינוק כמו גם אוכל מראש, כל זאת מתוך מטרה לתקתק את יום הצילום ולסיים אותו בזמן אך גם לטובת התמודדות עם בלת"מים כמו למשל האכלה של התינוק תוך כדי. בנוסף, סטודיו לצילום יספק על הסט אביזרים שונים בהם תוכלו להשתמש אך אפשר בהחלט להביא גם אביזרים מהבית כמו למשל את השמיכה של התינוק, מתוך מטרה ליצור נופך רגשי ואישי שיגיע לידי ביטוי באלבום אותו תקבלו בסיום.

לסיכום

יציאה מהשגרה בדמות צילומי תינוקות מהווה הזדמנות מצוינת ליצור חוויה משפחתית מרגשת בדמות צילומים שאותם תוכלו בהמשך להעלות לרשתות החברתיות, לשלוח למשפחות ובעתיד גם להראות לתינוק שלכם.

נגישות