מתנות ליולדת: מהרעיון המקורי והמתחשב – ועד למפתיע והמרגש

מזל טוב! תינוק חדש הגיע לעולם וכעת אתם רוצים לפנק ולרגש את האישה שילדה אותו. מתנות ליולדת עליהן להיות מתחשבות ומרגשות ואפילו שימושיות. אז מה אפשר להעניק ליולדת? הנה כמה רעיונות:

מגש פירות

מגש פירות הוא מתנה צבעונית בריאה ושימושית עבור נשים שילדו, בעיקר כאשר הן נמצאות בבית החולים, ומדובר באחד מכמה רעיונות למתנה ליולדת שיכולים להיות מקוריים ומפתיעים. סלסלת פירות או מגש מלא פירות טריים בעונה חתוכים בצורה אסתטית ומעוצבים: ישמח כל אישה ויפנק אותה במשהו טעים, בריא, מלא ויטמינים חיוניים במיוחד עבור מי שילדה. כיום אפשר לשלוח מגש פירות לבית החולים או לבית היולדת במשלוח מהיר ויעיל ואפשר לבחור מגשים מעוצבים או סושי פירות המכיל פירות חתוכים דק מאוגדים יחד בצורה מעוצבת וצבעונית למעין רול סושי מפנק וחתוכים בצורה שכל חתיכת פרי מקבלת את הכבוד שמגיע לה, אך אפשר להעניק מתנה שמכילה יופי, טעם וויטמינים ליולדת.

שובר ליום פינוק וספא

אישה שילדה זקוקה למרגוע של הגוף והנפש, לכן אין כמו יום פינוק בספא עם עיסוי מרגיע ושימוש במתקני ספא עבור הרגעה ופינוק כללי. כאשר רוכשים שובר פינוק להורים הטריים או ליולדת אפשר להעניק משהו שלא תמיד יעניקו ההורים לעצמם, בעיקר כשהם מרוכזים אך ורק בטיפול בתינוק. אבל אם מישהו יעשה זאת עבורם הם יזכו ליום פינוק וספא מפנק של כמה שעות עם מרגוע לגוף, טיפולים הוליסטיים ועיסויים. רכשו שובר ספא קרוב לביתה של מי שילדה ומתאים לשעות ולימים בהם היא תוכל להגיע לספא ולהתפנק.

מתנות ליולדת: מהרעיון המקורי והמתחשב - ועד למפתיע והמרגש

שיעור יוגה לנשים אחרי לידה

עוד מתנה מפנקת לגוף ולנפש היא שיעור יוגה אחרי לידה. יוגה הפכה לשיטת אימון אהובה עבור רבים שרוצים למתוח את הגוף לחזק אותו ולהגמיש את האיברים. בין היתר, יוגה תספק רוגע לנפש, איזון ומיקוד. נשים אחרי לידה זקוקות בדרך כלל לחיזוק הגוף וטיפול בגוף  לאחר לידה לכן סדרת שיעור יוגה לנשים אחרי לידה או שיעור אחד – יכולים להיות מתנה נפלאה עבור יולדת.

לילה במלונית

לילה במלונית של בית החולים בו נמצאת היולדת יהיה מתנה נפלאה ומשחררת עבור מי שנמצאת בחדר משותף עם מספר יולדות ופשוט מעוניינת בפרטיות ושהות נעימה יותר סמוך לבית החולים, לאחר לידה. אם יש מלון בו יכולה לשהות היולדת שקרוב לבית החולים: תוכלו להזמין עבורה לילה במלונית של בית החולים עצמו או כזה שמספקת קופת החולים. חשוב לדעת שמדובר במוסד או מתקן המיועד להבראה לאחר לידה המתאים ליולדות שרוצות להבריא ולהתאושש כחודש ימים מהלידה.

חבילת שי לתינוק

שי לתינוק אשר מספק את כל מה שדרוש לתינוק שנולד בשבועות הראשונים – יכול להיות שי מושלם ליולדת שיש בו את כל מה שצריך לימים הראשונים של הבייבי הקטן, כמו למשל מארז שמכיל מגבת לתינוק, חלוק רחצה מפנק, טטרות שהם חיתולי בד עדינים ורב שימושיים, חיתולים ושאר מוצרים יספק להורה הטרי כמה פריטים חשובים ושימושיים.

מכשיר עיסוי לרגליים

מכשיר עיסוי לרגליים להורים יכול לספק מתנה שימושית לרווחה של הגוף אחרי יממה עמוסה בטיפול ברך הנולד. מכשיר כזה ירגיע את כפות הרגליים, יזרים דם בגוף ויספק נחמה ובריאות. אז זה הזמן לבחור מתנה שמתאימה לתקציב שלכם שתהיה שימושית איכותית ויעילה עבור מי שילדה.

נגישות