הצמחת שיער באופן טבעי – כל הטיפים לחתן לקבלת שיער מלא לחתונה

יום החתונה מתקרב וכמו כל חתן, גם אתם רוצים להיראות במיטבכם ביום החשוב ביותר של החיים. אחד האלמנטים שישפיעו יותר מכל על התחושה ועל המראה הוא כמובן השיער, וזאת בשל העובדה כי מדובר באלמנט חזותי שמשפיע באופן ישיר על הדימוי והביטחון העצמי. כאשר מתרחש מצב של נשירת שיער (תופעה מוכרת ונפוצה מאוד) היא יכולה להרוס לכם את תמונות החתונה כמו גם את ההרגשה הכללית. אם אתם סובלים מנשירת שיער, דעו כי אין מדובר בגזרת גורל אלא ניתן בהחלט להתמודד עם הנשירה. בשביל לסייע לכם להתמודד עם הנשירה ולקבל שיער מלא לחתונה, להלן מספר טיפים בהם תוכלו להיעזר – רגע לפני:

עיסוי הקרקפת באמצעות שמנים

על מנת להזרים דם לאזור הקרקפת כמו גם לעודד את התחדשות התאים וייצור האלסטין והקולגן, מומלץ לבצע פעמיים בשבוע עיסוי של הקרקפת באמצעות שמנים אתריים אשר נמצאו בשורה של מחקרים כבעלי השפעה מיטבית על השיער ועל קצב הצמיחה. שיטות נוספות לטיפול בשיער דליל והתקרחות יכולות לסייע לכם מאוד לטובת התמודדות עם נשירה, ועל כן רצוי להיעזר בהן עוד לפני החתונה וגם לאחריה, כל זאת מתוך מטרה לעודד את צמיחת השיער.

נטילה של תוספי תזונה

בשנים האחרונות המודעות לגבי ההשפעה המיטבית של תוספי תזונה עלתה באופן משמעותי, לא מעט בזכות פיתוח של תוספים ייעודים שנועדו להתגבר על חוסרים תזונתיים כמו ברזל, אבץ וקולגן. מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מערך תמיכה טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי, כל זאת מתוך מטרה להתמודד עם הנשירה ובהתאם לכך להוביל להתגברות על החוסרים התזונתיים, לצד שינוי תזונתי. רכישה של תוספי תזונה צריכה להתבצע אך ורק דרך חברה מוכרת ומובילה אשר מייצרת ומשווקת את התוסף ללא תופעות לוואי ובאישור משרד הבריאות.

הצמחת שיער באופן טבעי - כל הטיפים לחתן לקבלת שיער מלא לחתונה

שינוי בהרגלי התזונה

להרגלי התזונה שלכם יש השפעה ישירה על קצב צמיחת השיער כמו גם על נשירה. שורה של מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי תזונה לקויה גורמת לנשירת שיער מואצת, בעקבות מחסור במינרלים כמו גם ברזל אשר הם חיוניים לטובת יצירה של תמהיל שבמסגרתו ניתן יהיה לחזק את שורש השיער ובהתאם לכך לעכב את הנשירה. שינוי בהרגלי התזונה הכולל הגברה של מזון עשיר בסיבים תזונתיים לצד דגים ובשר העשירים באבץ ובברזל יעניקו לכם את הבוסט לו אתם זקוקים רגע לפני החתונה. את ההתאמה של תפריט התזונה לקראת החתונה רצוי לבצע בליווי אישי מצד תזונאית המתמחה בתחום, כל זאת מתוך מטרה לבנות תפריט בו תוכלו להתמיד אך גם כזה שגם מותאם למשקל, גיל וגובה.

פעילות גופנית

פעילות גופנית סדירה לא רק משפרת את הבריאות ומחזקת את המערכת החיסונית אלא גם משפיעה על קצב צמיחת השיער. בזמן פעילות גופנית מוזרם יותר דם לאזור הקרקפת ועל כן מדובר באלמנט משמעותי שיכול מאוד להשפיע על קצב צמיחת השיער, לאורך זמן. על כן, הקפדה על פעילות גופנית סדירה המתבצעת לפחות פעמיים בשבוע יכולה גם לתרום לבריאות הכללית אבל גם ליצור מענה אפקטיבי לטובת התמודדות עם נשירה.

לסיכום

הכנות לקראת החתונה חייבות לכלול גם תהליך של טיפוח ושימוש באמצעים טבעיים לטובת עידוד צמיחת השיער, כל זאת מתוך מטרה ליצור מראה שיער מלא ובריא. את הפעולות הללו מומלץ לבצע לפחות כשלושה חודשים לפני החתונה כמו גם להתייעץ עם הרופא לגבי ביצוע של בדיקות דם, כחלק מתמהיל שמאפשר לשמור על השיער אבל לא פחות – על הבריאות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

 

נגישות