הטרנד שלא נעלם: מתנות ממותגות מומלצות לאירוע שלכם

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שמארגנים אירוע מעוניינים להעניק לאורחים שלהם מתנה בשביל שתהיה להם מזכרת קטנה מאירוע נפלא. פעמים רבות, מדפיסים על המתנה תמונה של בעלי השמחה באירוע, את השמות שלהם ואת התאריך שבו התקיים האירוע. אז אם אתם מארגנים אירוע ורוצים להותיר באורחים שלכם חותם שיישאר לאורך זמן, הכנו במיוחד עבורכם מספר מתנות ממותגות מומלצות לאירוע שלכם!

כפכפים

אחרי שהאורחות שלכם ירקדו ויעמדו על העקבים שלהן במשך שעות רבות, בטח הן ירגישו צורך לחלוץ אותן ולהמשיך את הערב בנוחות. לכן, מומלץ מאוד שתספקו להן כפכפים להחלפה. לרוב אנשים והנשים נוח בכפכפים, משום שזו נעל פתוחה, קלילה ומאווררת. בנוסף לנוחות של האורחות, הן ירוויחו זוג כפכפים נחמד למזכרת שיוכלו לקחת איתן הביתה.

לוח שנה

לוח שנה הוא אחד מהדברים היותר שימושיים שתוכלו להעניק לאורחים שלכם במתנה. כדאי לכם לבחור בעיצוב מזמין ובצבעים יפים ללוח, וכן לדאוג שיהיה מגנט בגב שלו. תוכלו גם לבקש שידפיסו תמונה שלכם על הלוח, וכמו כן גם כיתוב מתאים שיזכיר לאורחים שלכם את האירוע שערכתם.

עט

אם אתם רוצים להעניק מתנה שימושית וקומפקטית לאורחים שבאו לאירוע שלכם – עט יהיה מושלם עבורכם. תוכלו לבחור בעט פשוט יחסית, ולהדפיס עליו את תאריך האירוע והשמות שלכם. עם זאת, אם תרצו להשקיע קצת יותר תוכלו לבחור גם בעט בעל עיצוב יוקרתי, או לבחור צבע לא שגרתי לדיו שלו. בכל מה שתבחרו – כנראה שייעשה בו שימוש, ולכן זו מתנה שהאורחים יכולים להעריך אותה.

הטרנד שלא נעלם: מתנות ממותגות מומלצות לאירוע שלכם

ספל

אם אתם רוצים להרשים את האורחים שלכם, כדאי לכם להעניק להם מתנה בעלת נוכחות, כמו ספל לשתייה חמה. על הספל תוכלו להדפיס תמונה שלכם, הקדשה או את השמות שלכם ואת תאריך האירוע. את המתנה הזו מומלץ להעניק באירועים קטנים יחסית, כמו ימי הולדת ומסיבת רווקות. החיסרון במתנה הזו ברור – היא יכולה להישבר לאורחים, באולם או עוד לפני שהם הגיעו הביתה.

מסכת פה ואף

בתקופה האחרונה הפכו המסכות לפריט בלתי נפרד משגרת חיינו עקב מגפת קורונה. לפיכך, מתנה שימושית ומומלצת היא מסכת פה ואף לאורחים שלכם. מצד אחד, הם יוכלו לעטות אותה באירוע ובכך לשמור על עצמם ועל הסובבים אותם, ומצד שני, המתנה הזו תשתמש אותם גם בחיי היום-יום שלהם לא פחות. כדאי שזו תהיה מסכת בד בשביל שתוכלו להדפיס עליה את הכיתוב.

לסיכום

אם אתם רוצים להפתיע את האורחים באירוע שלכם במתנה מרשימה, כדאי לכם לשקול את אחת האפשרויות שהצענו לכם פה. שיהיה רק בשמחות!

נגישות