מעצבים את האירוע המושלם: 5 טיפים לעיצוב החתונה שלכם!

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה עולם העיצוב והמיתוג הופך לחלק בלתי נפרד מעולם החתונות. למעשה, כיום לכל חתן וכלה יש את האפשרות לעצב את החתונה בהתאם לטעם האישי ועם שימת דגש על אלמנטים מיוחדים שיהפכו את האירוע לבעל משמעות, הן מבחינת הרגש אבל גם מבחינת העיצוב. רגע לפני שאתם הולכים לקראת הרגע המרגש ביותר בחיים בחרנו להציג את מיטב הטיפים לעיצוב החתונה שלכם החל מההזמנה ועד לסידור השולחנות. מוכנים בואו נתחיל

סידור ועיצוב של כיסאות בר לקבלת הפנים

אירוע החתונה נפתח כמובן בקבלת פנים שאליה מגיעים האורחים, ולעיתים גם החתן והכלה לטובת חיבוקים, נשיקות וברכות, רגע לפני טקס החופה. עיצוב קבלת הפנים באמצעות בחירה מדויקת של כסאות בר מעץ מהווה דרך מצוינת ליצור מראה משודרג וחמים, לצד אלמנט פרקטי שבמסגרתו אתם יוצרים מקומות ישיבה בעבור האורחים המגיעים לאירוע. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע הזמנה של כיסאות בר בהתאמה אישית דרך האתר של חברת united seats, ובהתאם לכך להוביל להשקעה כספית אשר תגיע לידי ביטוי בעיצוב מוצלח של אזור קבלת הפנים, בין אם מדובר באירוע הנערך על חוף הים או בבית פרטי.

שילוב של פרחים בקבלת הפנים ובאולם

על מנת לעצב את האולם/בית שבו אתם מתכננים להתחתן, אפשר ואף רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של שזירת פרחים. עמדה של שזירה אשר ממוקמת בכניסה לקבלת הפנים מהווה דרך מצוינת לשדרג את האירוע ואף ליצור אלמנט מעוצב שיכול להתאים לכל עיצוב של אירוע, החל מסגנון מודרני ודרמטי ועד לעיצוב רגוע בסגנון ים תיכוני. מדובר באטרקציה נחשקת מאוד, ועדות לכך ניתן לראות בביקוש גבוה מאוד בעבור עמדות דזירת פרחים אשר הופכות לחלק מהותי מהאירוע.

עיצוב הזמנה לחתונה

אם עד לפני מספר שנים התרגלתם לקבל הזמנה גנרית למדי לחתונות, כיום ניתן לראות כיצד בחסות הרשתות החברתיות כמו גם תוכנות העיצוב ניתן להוביל לעיצוב מוצלח ואפילו מרשים מאוד של הזמנה לחתונה. באמצעות ההזמנה ניתן להכניס את האורחים לאווירה. כאן תוכלו למצוא כתבה אשר מציגה הזמנות מקוריות שמהן תוכלו לשאוב השראה, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של השקעה כספית משתלמת הכוללת בין היתר גם עיצוב מוצלח של הזמנה לאירוע החשוב ביותר בחייכם.

 

 

סידור שולחנות

לסידור ולעיצוב של שולחנות האורחים יש חשיבות מבחינת היכולת ליצור מרחב מעוצב אשר מתכתב עם הטעם האישי שלכם כחתן וכלה. ברחבי הרשת תוכלו למצוא שפע של השראות לעיצוב וסידור של שולחנות באמצעות פרחים, נרות וכן אלמנטים דקורטיביים שאותם אתם אפילו יכולים להכין בעצמכם, ובכך לחסוך כסף אבל גם להוביל ליצירה של שולחנות מעוצבים ברמה גבוהה, כחלק מהנראות הכללית של האירוע.

עיצוב החופה באמצעות בלונים

במקום להשקיע אלפי שקלים בסידור מושקע בעבור החופה, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה מרוכזת של בלונים בצבע לבן או שקוף ולחלק אותם לאורחים. מדובר בהזדמנות מצוינת ליצור מעורבות מצד האורחים אשר לוקחים חלק פעיל בטקס החופה, כמו גם אלמנט דקורטיבי קלאסי ועל זמני.

לסיכום

הטיפים אותם הצגנו לכם כאן מהווים הזדמנות מצוינת לשכלל את תמהיל העיצוב לקראת החתונה, וליצור בסופו של דבר מענה דקורטיבי המתכתב עם הטעם האישי שלכם. זה הזמן לבנות לוח השראה אשר מורכב מאלמנטים אותם הצגנו לכם כאן, ולהתחיל ליישם בתהליך הארגון, רגע לפני שאתם עומדים מתחת לחופה. שיהיה במזל טוב!

נגישות