גם לחברה של הכלה מגיעה אהבה: 5 סגולות הלכתיות למציאת זיווג הגון

בשעה טובה את עתידה להתחתן, ורגע לפני שאת עומדת לעבור את הרגע המרגש והרוחני הזה, אין ספק כי המחשבות לא פעם נודדות כלפי החברה הכי טובה. רווקות והנושא של פער בין הסטטוס השונה ביניכן עשוי להוביל לא פעם לתחושה של קושי ואפילו עצבות, אולם דווקא באירוע רוחני כמו זה, אפשר ואף רצוי לדאוג לחברה הכי טובה באמצעות סגולות הלכתיות. מהן? להלן הפרטים.

לקרוא תהילים

ברגעים של קושי אבל גם ברגעים של שמחה אין ספק כי קריאה בספר תהילים מהווה הזדמנות מצוינת לחזק את הנפש, ולהתפלל מכל הלב והנשמה. למעשה, רכישה של ספרי תהילים באתר אוצר הספרים היא אופציה נהדרת בעבור כל מי שרוצה לחזק את החברה הרווקה, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לספר בכל הקשור לחיבור עמוק ורוחני עם הקדוש ברוך הוא, כולל יכולת לבקש כל מה שתרצו – החל מפרנסה טובה ועד לזיווג הגון. על כן, רכישה של ספר היא סגולה הלכתית, כאשר נהוג לקרוא את הספר ולסיים אותו במילים "יהיו לרצון שיר למעלות אשא עיני על ההרים" מתוך מטרה לבקש ולהתפלל קדוש ברוך הוא שיזכה בזיווג הגון.

ביקור בכותל המערבי

הכותל המערבי הוא המקום הקדוש ביותר בעבור העם היהודי, והוא בעל משמעות רוחנית עצומה גם מבחינה של חיזוק הנפש אבל גם מבחינה של יכולת לנצל את המעמד לטובת בקשת בקשות, כמו למשל זיווג הגון. סגולה הלכתית אשר עשויה לסייע לטובת מציאת זיווג הגון היא תפילה של ארבעים יום אשר כולל קריאה של פרקי תהילים – ל"א, ל"ב, ע"ב, קכ"ב, כאשר התחזקות באמונה לצד המעמד המרגש של הגעה לכותל המערבי היא בעלת משמעות רוחנית עמוקה ומעצימה שיכולה להתאים מאוד לא רק בעבור תפילה, אלא גם בעבור יצירה של זמן איכות עם החברה במקום קדוש.

עלייה לקברי צדיקים בצפת

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר נשים בוחרות לעלות ולהתפלל בקברי צדיקים בצפת, ולא בכדי. מדובר בסגולה הלכתית אשר יכולה להתאים גם בעבור חברה חילונית וגם בעבור חברה מאמינה, הן בשל העוצמות של התפילה המשותפת המתקיימת במקום והן בשל היכולת להדליק נרות בסמוך לקברים של צדיקים, ולהתפלל מעמקי הנשמה לטובת יצירה של מענה אשר מגלם את הרוחניות ואת הסגולות של תפילה במקום מרגש ובעל חשיבות כמו זה.

 

 

שתייה מכוס היין של הכלה

סגולה הלכתית נוגעת למנהג שהיה שמור בעיקר לקהל הדתי, אולם בשנים האחרונות ניתן להבחין גם קהל חילוני משתתף בסגולה אשר כוללת שתייה מכוס היין של הכלה, ממש בגמר החופה. מדובר בהזדמנות נהדרת לסגולה למציאת זיווג בהקדם, במיוחד אם גם אתן חולמות על חתונה משלכן. נשים רבות מדמיינות את יום חתונתן ולעתים אף ממש מתכננות אותה לפרטים, מבחירת האולם, דרך הרכב השכור לחתונה ועד בחירת ההזמנות.

הימנעות מלשון הרע

אחת מהסגולות הבולטות למציאת זוגיות, פרנסה טובה וכמובן בריאות היא הימנעות מלשון הרע ורכילות. לשון הרע לא מדבר אליי הוא לא רק משפט, אלא גם דרך חיים אשר עשויה לסייע לטובת מציאת זיווג, כמו גם קבלת סגולות חיוביות.

לסיכום

אין ספק כי בשביל כל מי שרוצה להתחתן, הרצון שגם החברה הכי טובה שלה תעבור את הרגע המרגש הזה ותקים בית בישראל הוא רצון אמיתי וכנה. אפשר ואף רצוי לנצל את הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, וזאת מתוך מטרה להגביר את הסיכויים של מציאת זיווג, כל זאת כחלק מאהבה והבנה כי באמצעות תפילה אפשר להזיז הרים, ואף להוביל ליצירה של שינוי חיובי בסטטוס – מרווקה לנשואה.

 

נגישות