לאירוע מיוחד וייחודי: פורטוגל היא היעד שלכם לחתונה בלתי נשכחת!

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות מחליטים לזנוח את החופה המסורתית כאן בישראל ובמקום זאת לקיים אירוע חתונה מעבר לים. אם גם אתם רוצים להגשים חלום ולהפיק אירוע ביעד חלומי שיספק לכם לא רק נופים עוצרי נשימה, מסעדות משובחות ומזג אוויר נפלא, זה הזמן להכיר את פורטוגל. במרחק של כמה שעות טיסה ספורות תוכלו להגיע ליעד יפהפייה שמציע חוויה בלתי נשכחת באחת המדינות המובילות והמתקדמות בנושא של נישואין אזרחיים, כאשר הדגש שניתן באירוע מהסוג הזה יכול להתבצע גם תחת אווירה ישראלית ויהודית, כל זאת בזכות הקהילה הישראלית הגדולה המתגוררת בעיר הבירה כמו גם בעיירה הקסומה פורטו.

חתונה בפורטוגל – כל מה שרציתם לדעת

המודעות של הישראלים לגבי ביקור בפורטוגל עלתה באופן משמעותי בזכות תיקון לחוק שעבר לפני מספר שנים ובמסגרתו אישרה ממשלת פורטוגל לישראלים המוכיחים כי הם צאצאים של אנוסי פורטוגל וספרד לקבל אזרחות, בהליך מקוצר שאינו דורש מגורים במדינה או את ידיעת השפה. אם שם המשפחה שלכם מופיע ברשומות, גם אתם תוכלו לקבל את הדרכון ובהתאם לכך ליצור בעבורכם הליך מקל מבחינת רישום הנישואין כמו גם הליכים בירוקרטיים הדרושים מצד זוגות שמחליטים להתחתן במדינה. כדאי לפנות לעורך דין אזרחות פורטוגלית כדי לטפל בזה, וזאת מתוך מטרה לקבל ליווי מקצועי שיבטיח כי בסופו של דבר תוכלו לא רק להתחתן במדינה אלא גם ליצור לעצמכם חיים חדשים כזוג נשוי. ישראלים שמקבלים את הדרכון זכאים לעבוד ולהתגורר במדינה באופן חוקי כמו גם לנוע בין מדינות האיחוד באופן חופשי, זאת לצד כניסה לארה"ב ואוסטרליה ללא צורך בהוצאת ויזה. את הדרכון נדרש להוציא בהקדם ולפחות כשנה לפני הנישואין מאחר ומדובר בתהליך שהתארך מאוד בשנים האחרונות בעקבות הביקוש הרב מצד ישראלים שחלקם גם רוצה לפתוח לעצמו הזדמנויות, בין אם במגורים בעתיד או בתעסוקה המתבצעת ביבשת אירופה ובפרט במדינה מתקדמת ומפתחת כמו פורטוגל. שימו לב כי גם אם אין לכם דרכון פורטוגלי תוכלו בהחלט להתחתן במדינה, אולם על מנת לעשות זאת נדרש להביא איתכם מסמכים הכוללים את תעודת הלידה של שני בני הזוג, צילום דרכון בתוקף וכן תמצית רישום המעידה כי שני בני הזוג אכן רווקים. את המסמכים הללו נדרש לאשר ולחתום ע"י עורך דין נוטריון עוד בישראל, כחלק מהליכים אותם נדרש לבצע לפני שמגיעים להתחתן במדינה.

לאירוע מיוחד וייחודי: פורטוגל היא היעד שלכם לחתונה בלתי נשכחת!

מהם היעדים המובילים לחתונה בפורטוגל?

שני היעדים המובילים בהם תוכלו לקיים טקס חתונה בלתי נשכח הם ליסבון עיר הבירה וכן העיר פורטו, עיירה ציורית בסגנון כפרי ורומנטית מאוד. רוב הישראלים בוחרים להתחתן בערים הללו מאחר והקהילה היהודית באזור מעניקה הרבה מאוד חום ואהבה ואף מקיימת את הטקסים בעצמה, באמצעות הרב הראשי. אם אתם מבקשים להפיק אירוע חתונה אזרחי תוכלו להפיק את האירוע במסגרת אזרחית מהירה המתבצעת בבניין העירייה. מדובר בטקס קצר של בין 20 דק' ועד רבע שעה ולאחריו תוכלו להיקרא "בעל ואישה" כדין. לאחר החתונה תקבלו טופס המאשר את דבר הנישואין ואותו תידרשו להביא לישראל, לטובת רישום במשרד הפנים.

ברשתות החברתיות ניתן להצטרף לקבוצות של ישראלים אשר הפיקו חתונות בערים הללו כמו גם בערים ובכפרים נוספים בפורטוגל, כך שגם אתם תוכלו ליצור את אירוע החתונה המושלם במדינה יפהפייה עם מזג אוויר נהדר ברוב ימות השנה כמו גם אתרים רומנטיים ועוצרי נשימה בהם ניתן להפיק את האירוע הכי חשוב בחיים – יום החתונה. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן, רצוי להתייעץ עם חברת הפקות המתמחה בהפקה של חתונות מעבר לים ובפרט בפורטוגל, כך שתוכלו להתרכז בשמחה ובאושר הכרוכים ביום החשוב הזה במקום בהתעסקויות בירוקרטיות רבות. באמצעות ליווי מקצועי הן בתהליך ההפקה אבל גם לטובת קבלת דרכון תוכלו ליצור אירוע ייחודי ומרגש, במרחק של חמש שעות בלבד מישראל.

נגישות