מתחתנות חטובות: כל מה שאתן צריכות כדי להתאמן לפני האירוע שלכן

יום החתונה מתקרב ואתן רוצות להיכנס לשגרת כושר וחיטוב? ובכן, כל כלה יכולה להתחיל ולהתאמן באמצעות רכישה של אביזרי כושר שעובדים על כל קבוצת השרירים ובהתאם לכך מאפשרים לכן להגיע ליום החתונה חטובות ובכושר. בשביל לסייע לכן לבצע השקעה כספית נבונה, להלן אביזרי כושר מומלצים שאותם ניתן לרכוש אונליין, בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על מענה התואם את השגרה הספורטיבית לפני החתונה – וגם אחרי. אז קדימה, שנתחיל?

גוזיות ספורט

חלק בלתי נפרד מאימון כולל כמובן את הביגוד הספורטיבי שלכן. מדובר בהזדמנות לא רק להגביר את המוטיבציה לאימון אלא גם ליצור מלתחה אטרקטיבית שתלווה אתכן גם הרבה אחרי החתונה. גוזיית ספורט חשובה מאוד למתאמנות מאחר והיא תומכת בחזה ומאפשרת לבצע את האימונים בנוחות מקסימלית ובכל מזג אוויר. החדשות הטובות הן שלא צריך לבזבז זמן אלא להיכנס לאתר של מגה ספורט ולבצע הזמנה של גוזיות לצד לבוש ספורטיבי ממיטב המותגים, במחיר אטרקטיבי ועם משלוח מהיר עד הבית.

מזרן

בין אם אתן מתאמנות בחדר הכושר או אפילו בבית, חשוב לבצע רכישה של מזרן איכותי. מזרן מהווה חלק בלתי נפרד משורה ארוכה של אימונים – החל מאימון פילאטיס שעובד בצורה משמעותית על כל קבוצת השרירים ועד לאימון אירובי. לפני שמבצעים רכישה של מזרן רצוי לבצע סקר שוק מקיף וכן לבחון את דרגת הנוקשות של המזרן, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכן להתאמן בנוחות מקסימלית ועם שימת דגש על טווח אימונים רחב.

 

 

ערכת TRX

אחד מהטרנדים החמים בתחום הספורט ועיצוב הגוף בפרט הן ללא ספק רצועות TRX. מדובר באימון שאותו ניתן לבצע גם בחדר הכושר אבל גם בבית באופן עצמאי, כאשר היתרון של עבודה עם הרצועות נובע גם מהיכולת לעבוד על כל קבוצות השרירים כמערכה אחת, כולל אפשרות להעלות את דרגת הקושי ולהתמקד בקבוצת שרירים אחת, כמו למשל בטן או גפיים. העלות הכספית של הערכה שמגיעה עם הרצועות היא אטרקטיבית מאוד ומהווה דרך מעולה להתאמן ולהיכנס לתהליך של חיטוב המתבצע באמצעות שימוש קבוע ברצועות.

כדור פיזיו

על מנת לשדרג את האימון רצוי לעבוד גם על שיווי המשקל שלכן. על כן, רכישה של כדור פיזיו היא בעלת השפעה חיובית על תמהיל האימונים מאחר וניתן על גבי הכדור לבצע שלל תרגילים – החל מכפיפות בטן ועד תרגילי עמידה, כל זאת מתוך מטרה לשפר את היציבות ובהתאם לכך גם להוביל  לחיזוק שיווי המשקל והיציבה. ברחבי הרשת תוכלו למצוא עשרות הצעות לאימונים המתבצעים באמצעות הכדור, אותו ניתן להזמין בשלל גדלים ובמסגרת הצעת מחיר נוחה מאוד.

חבל קפיצה

בשביל להיכנס לכושר ולשגרת חיטוב צריך להקפיד גם על ירידה במשקל. דרך מצוינת לעשות זאת יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של חבל קפיצה המאפשר לעבוד על כל קבוצות השרירים, כאשר היתרון של חבל קפיצה נובע גם בשל היכולת לקחת אותו לכל מקום – החל מאימון בבית ועד לאימון המתבצע בפארק.

לסיכום

כניסה לתהליך של חיטוב מחייב שימוש באביזרים כמו גם בלבוש ספורטיבי אשר מעניק תמיכה, בעיקר לאזור החזה. בכך, תוכלו לא רק לחטב את הגוף ולהפחית במשקל אלא גם ליצור שגרת חיטוב לאחר החתונה, כל זאת באמצעות הזמנה של אביזרים דרך האינטרנט. בכך, תוכלו לא רק לדאוג לגזרה בחתונה אלא גם ליצור אורח חיים בריא ומאוזן, כל זאת באמצעות שילוב של שגרה ספורטיבית בחיי היום יום. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

נגישות